Toiminnanjohtaja
Iiris Autio
Taiteellinen johtaja, koreografi, tanssija
Tero Saarinen
Vastaava harjoittaja, tanssija
Henrikki Heikkilä
Tekninen johtaja, valosuunnittelija
Ville Konttinen
Tanssija, koreografin assistentti
Satu Halttunen
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Terhi Mikkonen
Talous- ja henkilöstöpäällikkö
Emilia Rantalaiho
Talous- ja kehityspäällikkö (Vanhempainvapaalla)
Maiju Ristilä
Sidosryhmäpäällikkö
Paula Rahtu
Tuotantopäällikkö
Carita Weissenfelt
Tanssija, Vastaava opettaja
David Scarantino
Tuotanto- ja viestintäkoordinaattori
Emma Vuorinen
Tanssija
Janne Aspvik
Valosuunnittelija
Eero Auvinen
Tanssija
Auri Ahola
Koreografin assistentti, tanssija
Chloé Albaret
Säveltäjä, äänisuunnittelija
Amos Ben-tal
Tanssija
Jenna Broas
Tanssija
Amie-Blaire Chartier
Valaistusmestari
Ville Finnilä
Tanssija
Samuli Emery
Valaistusmestari
Klaus Eklund
Projisointisuunnittelija, kuvaaja
Thomas Freundlich
Tanssija
Elina Häyrynen
Musiikin johtaja, sovittaja ja muusikko
Aapo Häkkinen
Tanssija
Annika Hyvärinen
Tanssija
Ima Iduozee
Äänisuunnittelija
Heikki Iso-Ahola
Video- ja projektiosuunnittelu
IC-98
Tanssija
Mitsutake Kasai
Ääniteknikko
Atte Kantonen
Multimediaohjelmoija
Jakke Kastelli
Tanssija
Atte Kilpinen
Tanssija
Leo Kirjonen
Valaistusmestari
Eero Keskinen
Tanssija
Carl Knif
Tanssija
Sakari Kinnunen
Tanssija
Saku Koistinen
Tanssija
Anni Koskinen
Valo- ja lavastussuunnittelija
Mikki Kunttu
Tanssija
Oskari Kymäläinen
Solisti (tenori)
Topi Lehtipuu
Tanssija
Mikko Lampinen
Tanssija
Ninu Lindfors
Dramaturgi, Tanssija
Jarkko Lehmus
Multimediataiteilija
Marita Liulia
Tanssija
Misa Lommi
Tanssija
Pekka Louhio
Tanssija
Natasha Lommi
Tanssija, opettaja, koreografin assistentti
Sini Länsivuori
Äänisuunnittelija, teknikko
Marco Melchior
Tanssija (Tanssiteatteri Minimi)
Mikko Makkonen
Pukusuunnittelija
Izumi Miyamura
Tanssija, harjoittaja
Maria Nurmela
Pukusuunnittelija
Teemu Muurimäki
Tanssija
Jussi Nousiainen
Koreografi
Johanna Nuutinen
Äänisuunnittelija
Tuomas Norvio
Tanssija
Oskari Nyyssölä
Muotitaiteilija
Mert Otsamo
Tanssija
Minttu Pietilä
Tanssija
Katerina Torp
Ääniteknikko
Toni Randell
Tanssija
Jack Traylen
Pukusuunnittelija
Erika Turunen
Koreografia
Imre & Marne van Opstal
Säveltäjä, muusikko
Kimmo Pohjonen
Solisti (sopraano)
Núria Rial
Tanssija
Emmi Pennanen
Dancer
Sofia Ruija
Pukusuunnittelija
Rachel Quarmby-Spadaccini
Ääniteknikko
Eetu Seppälä
Tanssija
Saida Solla
Valosuunnittelija
Iwashina Takeaki
Valo- ja lavastussuunnittelija
Minna Tiikkainen
Skenografi
Joonas Tikkanen
Tanssija
Eero Vesterinen
Tanssija
Heikki Vienola
Valo- ja lavastussuunnittelija
Tom Visser
Tanssija
Jing-Yi Wang
Tanssija
Won Won-Myeong
Tanssija
Gaya Yemini
Tanssija
Riccardo Zandonà
Seuraamme sinua voidaksemme parantaa käyttökokemustasi ja viestiäksemme sinua kiinnostavista aiheista.